KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3696200
nr 369 6200
Akvarell
signerad, Parismotiv, 23x29
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 augusti 2005
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr